Co byste měli vědět o stavbě domu

Stavby na klíč provádíme jako soubor ucelených služeb a stavebních prací. Každou z těchto služeb či stavebních prací Vám můžeme také poskytnout samostatně. Můžeme Vám nabídnout i provedení prací jednotlivých řemesel, jako jsou práce zednické a obkladačské, malířské, lakýrnické atd.

Výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí se zabýváme poměrně dlouhá léta, během nichž jsme získali spoustu potřebných znalostí a praktických dovedností pro zateplování rodinných domů. Disponujeme týmem zkušených odborníků. Vzhledem k neustále se zdražujícím cenám energií, volí spousta lidí variantu zateplení domů, která sebou přináší hned několik podstatných výhod. I my patříme mezi odborníky, kteří Vám tyto stavební práce bez obtíží zajistí.

Neméně důležitou součástí realizace stavby či rekonstrukce je správný výběr oken a dveří. Jestliže patříte i Vy, mezi sortu lidí, jež disponují starými dřevěnými okny, jsme to právě my, kdo Vám může pomoci. Mezi nejpoužívanější materiál patří jistě plast. Vše samozřejmě závisí na druhu stavby, ať už jde o soukromý či komerční objekt. Při volbě plastových výrobků dbáme na správný profil, který může disponovat hned několika komorami. Pakliže si chcete dopřát výtečnou a ekologickou kvalitu s přihlédnutím k výrazným úsporám energií, budou vhodnou volbou právě dřevěná EURO okna. Produkty, které jsou spojením jednoduchého designu a přírodního materiálu. Opakem toho mohou být hliníková okna, která působí daleko moderněji a představují neomezenou škálu barevných variant.

Renovace oken a dveří

Provádíme také renovace oken a dveří včetně nátěru, případně výměnu okenních částí, opravy i výměny okenního kování, demontáže původního a montáže silikonového těsnění. Při renovaci není nutné žádné bourání a navíc není narušen původní vzhled a charakter okna.

Výhody renovace:

Samozřejmostí u realizace stavby je dodávka interiérových dveří a veškerých doplňků jako například stavební pouzdra, kování, půdní schody, žaluzie, parapety atd…

Výsledkem naší práce jsou realizované projekty dokončené dle časového harmonogramu a především naši spokojení zákazníci, kteří tvoří důležitou součást našeho profilu společnosti.